Hírek
2022. November 21. 13:53, hétfő |
Belföld
Forrás: Ügyészség
30 autóról vágta le a katalizátort
Több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
Szombathelyi Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint a 2022. évben, Vas megyében levágta és ellopta 30 sértett autójának katalizátorát, két sértett gépkocsijának katalizátorát pedig el akarta lopni.
A megalapozott gyanú szerint a gyanúsított 2022 márciusától hét hónapon keresztül követte el a lopásokat Szombathelyen és a környező településeken. A bűncselekményekkel összesen több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.
A Szombathelyi Járási Ügyészség a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az őrizetben lévő gyanúsított letartóztatásának elrendelését.
A Szombathelyi Járásbíróság nyomozási bírája – az ügyészi indítvánnyal egyezően – elrendelte a gyanúsított letartóztatását egy hónapra.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
