Hírek
2021. Augusztus 29. 18:10, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
A Dunába csúszott egy rendőrök által üldözött autó
Az MTI információja szerint a Dunába csúszott egy rendőrök által üldözött autó vasárnap;
a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az ügyben azt közölte a távirati irodával, hogy a Rétsági Rendőrkapitányság jármű önkényes elvétele bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
A nyomozás érdekeire való tekintettel további információt a későbbiekben adnak - tette hozzá Király-Kollár Ramóna.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a Vác térségében a Dunába csúszott személyautó műszaki mentéséhez a váci hivatásos és a nagymarosi önkéntes tűzoltókat riasztották a helyszínre, akik kivontatták a vízből a gépkocsit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 19. 16:00, kedd | Belföld
Duna House: Nyugat-Magyarországon a panellakások átlagos négyzetméterára csaknem 30 százalékkal nőtt egy év alatt
2026. Május 19. 13:00, kedd | Belföld
Hosszabb nyitva tartással készül a NAV a bevallás utolsó napjaira
2026. Május 19. 09:00, kedd | Belföld
A pénzügyminiszter június 30-ig vizsgálja felül a 2026. évi költségvetést
A kormány megállapítja, hogy Magyarország 2026. évi központi költségvetésének tényleges helyzete átláthatatlan, ezért elrendeli annak teljes körű és soron kívüli felülvizsgálatát
