Városlista
2025. november 25, kedd - Katalin

Hírek

2017. Március 18. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

A jövő héten Budapestre jön a NATO-főtitkár

A jövő héten Budapestre jön a NATO-főtitkár

A jövő héten Budapesten rendezik meg a NATO egy kiemelt eseményét: a NATO Transzformációs Szemináriumot (NTS), amelyen Jens Stoltenberg, NATO-főtitkár is részt vesz.

A Honvédelmi Minisztérium (HM) pénteken az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a NATO Transzformációs Parancsnokság jövő szerdán és csütörtökön tartja szemináriumát, melynek fő témája a NATO előtt álló jelenlegi és jövőbeni biztonsági kihívások.

A szemináriumon a NATO főtitkára mellett részt vesz még Simicskó István honvédelmi miniszter, Benkő Tibor vezérkari főnök, Rose E. Gottemoeller, NATO-főtitkárhelyettes, Denis Mercier, a NATO Transzformációs Parancsnokság főparancsnoka és Petr Pavel, a NATO Katonai Bizottság elnöke - közölték.

A szemináriumot megelőzően, szerdán fiatal szakemberek fejtik ki véleményüket a NATO-t érintő szakmai kérdésekben a "Fiatal Szakemberek Napja" keretében - olvasható a HM közleményében.

Címkék: budapest, főtitkár, nato

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld

NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során

Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.

2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld

Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt

Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.

2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld

Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI

A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F

2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld

Felhős, csapadékos idővel indul a hét

Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.