Hírek
2021. December 27. 11:06, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A kacsázás buktatta le
Kábítószer hatása alatt vezetett, ezért büntetőeljárást indítottak a rendőrök.
A körzeti megbízottak december 25-én este Siófokon ellenőriztek egy kocsival közlekedő ádándi lakost. A sofőr bizonytalan úttartásánál a zavart viselkedése, töredező beszéde, a kötelező felelősségbiztosítás hiánya, valamint az intézkedő egyenruhások részére két darabban átadott vezetői engedélye volt árulkodóbb, ezért a rendőrök mintavétel céljából előállították a kapitányságra – közölte a rendőrség.
A 41 éves férfivel szemben alkalmazott gyorsteszt az amfetamin, a kannabisz és az ecstasy hatóanyagára is pozitív eredményt jelzett.
A nyomozók kábítószer birtoklása, valamint járművezetés bódult állapotban vétség gyanúja miatt indítottak eljárást a sofőr ellen, akit még aznap este gyanúsítottként hallgattak ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
