Városlista
2026. június 12, péntek - Villő

Hírek

2022. Szeptember 17. 12:01, szombat | Sport
Forrás: mti

A nyolcaddöntőben búcsúzott a házigazda magyar válogatott a kispályás labdarúgó-vb-n

A nyolcaddöntőben búcsúzott a házigazda magyar válogatott a kispályás labdarúgó-vb-n

A nyolcaddöntőig jutott a magyar válogatott a hazai rendezésű kispályás labdarúgó-világbajnokságon (socca).

Kőbánya központjában, a Mázsa téren zajló világversenyen a szervezők tájékoztatása alapján a nemzeti csapat a csoportmeccseken Szerbiát 7-1-re, Egyiptomot 4-0-ra verte, Bulgáriától pedig 3-1-re kikapott.

A csütörtöki vihar miatt az utolsó csoportmeccsüket - az afrikai együttessel szemben - péntek reggelre halasztották, pár órával később pedig már a németek következtek a nyolcaddöntőben. Ott aztán 0-2-ről még egyenlített a magyar válogatott, de végül a rávezetések döntöttek, amelyekben a németek bizonyultak jobbnak, így 3-2-re nyertek.

Schrancz Balázs szövetségi kapitány kiemelte: bosszantó, hogy olyan meccsen veszített a csapat, amelyen a torna során a legegységesebb és legösszeszedettebb volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport

FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.

2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport

Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen

A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.

2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport

Otthonában gyógyul Christian Eriksen

Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.