Hírek
2013. Július 23. 08:06, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Alig változott a forint árfolyama kedd reggelre
Csak fillérekkel mozdult el a forint árfolyama a hétfő esti kurzusokhoz képest kedd reggelre a fontosabb valutákhoz képest.
Az eurót 7 óra tájban 293,99 forinton jegyezték, 20 fillérrel gyengébben, mint előző este. A dollár 222,78 forinton, a svájci frank 238,10 forinton, a japán jen 2,2400 forinton állt, árfolyamuk nem változott.
Elemzők körében jóformán egyöntetű az a vélemény, hogy a Magyar Nemzeti Bank Monetáris Tanácsa mai ülésén újabb 25 bázisponttal 4 százalékra csökkenti az irányadó kamatot, ez azonban már beépült az árfolyamokba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 07:20, hétfő | Belföld
NATO csúcsra utazik Magyar Péter, majd szabadságra megy
Magyar Péter miniszterelnök ma hajnalban Törökországba utazott a NATO csúcstalálkozójára.
2026. Július 05. 16:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 27. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
