Városlista
2026. február 24, kedd - Mátyás

Hírek

2021. Március 31. 14:37, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek

Április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek

A szokásosnál két nappal tovább, április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek az Innovációs és Technológiai Minisztérium rendelkezése alapján.

A MÁV-Volán-csoport szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a megvásárolt havi és második félhavi MÁV-Start dolgozó- és tanulóbérleteket, valamint a teljes árú és kedvezményes helyközi és helyi Volánbusz-bérleteket alapvetően következő hónap ötödikéig fogadják el a közösségi közlekedési szolgáltatók, ez viszont áprilisban húsvéthétfőre esik.

A bérletek érvényességének idejét azért hosszabbították meg, hogy a hosszú hétvége után ne alakuljon ki nagyobb tömeg a pénztáraknál.

A MÁV-Volán-csoport arra kéri az utazókat, hogy a sorban állás és a személyes érintkezések csökkentéséért jegy- és bérletvásárláskor részesítsék előnyben a jegyautomatákat és az elektronikus vásárlási lehetőségeket.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld

Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak

Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős

2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld

Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás

A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.

2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld

Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának

Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának