Városlista
2026. május 18, hétfő - Erik, Alexandra

Hírek

2016. Május 31. 11:32, kedd | Belföld
Forrás: mti

Az ország öt nagyvárosában várják a véradókat a hétvégén

Az ország öt nagyvárosában várják a véradókat a hétvégén

A Vitál véradás keretében Budapesten, Győrben, Debrecenben, Pécsen és Szegeden várják június 4-én a véradókat.

A szervezők ajándékcsomaggal köszönik meg a segítséget azoknak, akik hozzájárulnak az országos vérkészletek feltöltéséhez, valamint ingyenes szűrővizsgálatokon való részvételt is biztosítanak számukra - közölték a szervezők az MTI-vel.

Budapesten a Dürer Rendezvényházban, Győrben az Árkád bevásárló központban, Debrecenben, Pécsen és Szegeden pedig a helyi regionális vérellátó központokban szervezik meg a programot. A véradáshoz személyi igazolvány, lakcímkártya és TAJ-szám szükséges.

Címkék: vér, véradás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai

A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.

2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz

Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"

2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld

Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert

Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.