Hírek
2019. Március 16. 09:10, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Az utolsó pillanatban mentették meg a nő életét
A dunaújvárosi rendőrök egy hetedik emeleti ablakból húzták vissza az asszonyt.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére március 15-én 13 óra 51 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Dunaújvárosban, a Római körút egyik társasházának hetedik emeletén egy nő az ablakban ül. A helyszínre érkező dunaújvárosi egyenruhások az ingatlanba bejutottak, és az ablakból visszahúzták a 78 éves nőt, majd biztonsági intézkedés keretében mentőt hívtak hozzá. A mentőszolgálat munkatársai a nőt kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.
