Hírek
2013. Augusztus 01. 08:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetek miatt több kilométeres a torlódás az M0 M5-ös felé vezető oldalán
Két baleset is történt az M0-s autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, pár kilométerre egymástól csütörtök reggel, egyre nagyobb a torlódás - közölte az Útinform és a rendőrség az MTI-vel.
Lipták Gábor, az Útinform ügyeletese elmondta, hogy kora reggel az M0-s 23-as kilométerénél két autó ütközött, de a karambol miatti sávlezárást azóta feloldották.
Nem sokkal később ugyanezen az oldalon, a 26-os kilométernél négy autó szaladt egymásba. A külső sávot lezárták, emiatt egyre nagyobb a torlódás: a 6-7 kilométeres kocsisor vége a szigetszentmiklósi csomópont közelében araszol - tette hozzá az ügyeletes.
Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjének tájékoztatása szerint a balesetekben csak anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
