Hírek
2011. Július 13. 14:49, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Bódi Sylvi Dubairól mesél
Hazánk híres modelljeinek többségéről már számtalanszor felröppent a hír, hogy jólétüket Dubaiban alapozták meg, gazdag üzletemberek szórakoztatásával.
Ezzel kapcsolatban persze egyikük sem tett vallomást, így nem tudni, igazak-e a rágalmak. Most Bódi Sylvi kamerák előtt mesélt arról, igenis járt már Dubajban.
A modell elmondta, annyi köze van Dubaihoz, hogy nyaralt már ott, és hozzátette, semmi egyéb köze nincs a témához, így ebben az ügyben interjút sem szeretne adni, esetleg ügyvéd jelenlétében. "Most már nagyon elegem van" - tette hozzá bosszúsan.
Sylvi leszögezte tény, hogy járt kint már többször is Dubaiban, de nyaralás, vagy divatbemutató céljából, sőt libanoni barátjával is sokat utazott oda. Kijelentette, belefáradt a cáfolásba, és azt mondja, mindenki gondoljon, amit akar. A modell szerint azonban azokat, akik kint pénzt kerestek a testükkel, sem lehet és kell elítélni. Attól még, hogy valaki ilyesmiből él, még nagyon jó ember lehet - vélekedik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 11:00, kedd | Bulvár
Személyi változás a Nemzeti Sport élén
A Nemzeti Sport Kft. ügyvezetője a tulajdonosi jogokat gyakorló közmédia vezetőjének, Horváth Andrásnak kérésére hétfőn azonnali hatállyal mentesítette a munkavégzés alól Szöllősi Györgyöt, a Nemzeti Sport főszerkesztőjét
2026. Július 03. 16:00, péntek | Bulvár
Havasi Bertalan: a Védvonal intézkedett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt
2026. Július 02. 08:00, csütörtök | Bulvár
Ákos daganatos betegség miatt lemondja nyári fellépéseit
Idén tavasszal rosszindulatú daganatos betegséget diagnosztizáltak Ákosnál, ezért a Kossuth-díjas dalszerző-énekes a gyógyulás érdekében lemondja valamennyi idei nyári koncertjét -
