Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2012. Április 04. 14:23, szerda | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.

A 125 és 250 kcm-es kategória volt világbajnoka helyi médiabeszámolók alapján egyike volt annak a 24 személynek, akik a gyanú szerint tisztátalan körülmények között jutottak vezetői engedélyhez az egyik valenciai egyetemen.

A 26 éves Pedrosa nyilvánosan kért bocsánatot tettéért: „Hibáztam, és rossz tanácsadót követtem” – fogalmazott.

A pilótát ugyan szabadon engedték, de később a bíróság előtt valószínűleg felelnie kell.

Az idei gyorsaságimotoros-vb első futamára vasárnap kerül sor Katarban. Pedrosa a MotoGP kategóriában áll majd rajthoz.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 02. 16:00, kedd | Sport

BL-döntő - Minden érintett elégedetten nyilatkozott a budapesti rendezésről

Szabó Vilmos, a budapesti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő projektvezetője csak pozitív visszajelzéseket kapott az európai szövetségtől, valamint a fináléban érintett két csapattól, a Paris Saint-Germaintől és az Arsenaltól.

2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Sport

Giro d\'Italia - Ötödik szakaszgyőzelmét aratta Vingegaard

Az összetettben éllovas Jonas Vingegaard nyerte szombaton a Giro d\'Italia országúti kerékpáros körverseny huszadik szakaszát

2026. Május 31. 09:41, vasárnap | Sport

BL-döntő - Luis Enrique az ellenfelet dicsérte, Mikel Arteta fájdalomról beszélt

Luis Enrique, a szombaton Budapesten Bajnokok Ligáját nyert Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint nagyon nehéz ellenfél volt számukra az Arsenal, amelyet végül sikerült legyőzniük a Puskás Arénában.