Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2017. Szeptember 15. 07:22, péntek | Belföld
Forrás: mti

Csökkent a benzin ára, a gázolajé nem változott

Csökkent a benzin ára, a gázolajé nem változott

Csökkentette bruttó 3 forinttal a 95-ös benzin árát pénteken a Mol Nyrt., a gázolaj ára nem változott.

A csökkentéssel a benzin átlagára 353 forintra mérséklődött, a gázolaj átlagára 351 forint maradt.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott, a gázolaj 2 forinttal 351 forintra drágult. A 95-ös benzin átlagosan 356 forint maradt.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.