Hírek
2011. Augusztus 11. 07:41, csütörtök |
Belföld
Forrás: STOP
Csomagolja táblagépét billentyűzetbe
Megszerette már a táblagépét, de képtelen megszokni a hagyományos klaviatúra hiányát? Itt a megoldás: a tokba épített billentyűzet.
A HiLo egy nemezből készült táblagép-tartó, amibe meleg préseléssel építették az áramköröket, így nincs, ami esetleg megkarcolja a benne szállított táblagép képernyőjét.
A hagyományos QWERTY billentyűzet természetesen vezeték nélkül kapcsolódik masinánkhoz; kellően puha, hogy védje a gépet, de van annyi tartása, hogy akár a térdünkre téve is használható.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
