Hírek
2020. Július 21. 07:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Csütörtök este nyilvánosak lesznek az egyetemi ponthatárok
Csütörtök este nyilvánosak lesznek az egyetemi ponthatárok, a felsőoktatásba felvételizők idén is a megszokott elektronikus csatornákon értesülhetnek eredményeikről,
de a koronavírus-járvány miatt a Pont Ott Parti 2020-ban elmarad.
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) hétfői, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a felvételizők július 23-án este 20 órától, a bevált gyakorlat szerint SMS-ben, közvetlen értesítést kapnak, ezzel párhuzamosan a felvi.hu oldalon tájékozódhatnak az idei ponthatárokról.
Mivel a járványügyi készültség jelenleg is fennáll, a hagyományos ponthatár-kihirdető rendezvény ezúttal elmarad. A Pont Ott Parti résztvevőinek száma az elmúlt években jócskán felülmúlta az 500-at, ezért az érvényben lévő jogszabályi előírások szerint idén nem lehet megrendezni az eseményt - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 25. 08:36, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul május utolsó hete, a hőmérséklet csúcsértéke meghaladhatja a 30 Celsius-fokot.
2026. Május 25. 08:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben?
Vajon mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben? - tette fel a kérdést a miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap.
2026. Május 25. 08:31, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a V4 országok célja a fenntartható vasúti közlekedés megteremtése
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
