Hírek
2017. Október 18. 15:21, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Drogot, fegyvert és egy rakás pénzt találtak a két férfinál - VIDEÓVAL

Nagy mennyiségű készpénzt és kábítószergyanús anyagokat találtak a rendőrök egy személykocsi ellenőrzésekor Karcagon.
Járőrök ellenőriztek kedden 16 óra 40 perckor Karcagon egy személyautót és az abban utazó két férfit. Az igazoltatást követően átvizsgálták a kocsit, illetve a püspökladányi lakosok ruházatát és csomagjait. A rendőrök két üvegben és egy zacskóban kábítószergyanús növényi őrleményt, továbbá jelentősebb mennyiségű készpénzt, illetve egy precíziós mérleget találtak.
A nyomozók a házkutatások során K. László otthonában egy – engedély nélkül tartott -lőfegyvert vagy annak utánzatát, míg K. Tibor lakásában közel száz szem exstasy tablettát, zöld növényi anyagmaradványt és önzáródó műanyag zacskókat foglaltak le.
A Karcagi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség, továbbá lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a 29 éves K. László ellen, illetve kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a 33 éves K. Tibor ellen. A rendőrök a két férfit gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 04. 09:13, szombat | Belföld
Mohács 500 - Megkezdődik a mohácsi belváros és a nemzeti emlékhely megújítása
2025. Október 04. 09:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az európai háborús stratégia egy délibáb
Az európai háborús stratégia tévedésen alapul, egy délibáb, össze fog omlani, súlyos következményei lesznek - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. Október 04. 09:10, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a Rheinmetall modern védelmi ipari központot létesít Zalaegerszegen
A Rheinmetall modern védelmi ipari fejlesztési és mérnöki központot létesít Zalaegerszegen nagyjából 3,7 milliárd forintos beruházással, nyolcvan, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.