Hírek
2016. Szeptember 12. 14:35, hétfő |
Külföld
Forrás: mti
Egy francia férfi megölte az anyját, mert nem engedte el Szíriába harcolni

Egy francia férfi megölte hétfőn az anyját az északnyugat-franciaországi Le Havre-ban, mert a nő megakadályozta, hogy Szíriába utazzon a dzsihadisták oldalán harcolni - értesült a France Info.
A francia közszolgálati hírcsatorna szerint a 25 éves férfi hétfő hajnalban egy cipőfűzővel fojtotta meg 62 éves anyját, majd maga értesítette a rendőrséget. A férfi elismerte a gyilkosságot és annak radikális motivációját. A gyanúsítottat a rendőrség előállította.
Rendőrségi források szerint a férfi pszichológiai zavarokkal küzd. Arról egyelőre a rendőrség nem adott tájékoztatást, hogy a titkosszolgálatok nyilvántartásában szerepel-e radikalizmus miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:33, péntek | Külföld
Izrael megtámadta Iránt, célja Teherán nukleáris fegyverkezésének leállítása
Izrael légicsapásokat mért Iránra péntek hajnalban, hogy megakadályozza Teherán nukleáris fegyverkezését.
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Külföld
A Pentagon rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését a következő pénzügyi évre
A Pentagon csaknem nyolcadával, rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését az októberben kezdődő 2026-os pénzügyi évre.
2025. Június 12. 07:28, csütörtök | Külföld
Parajd - Törékeny egyensúlyt tapasztaltak a szakértők
2025. Június 11. 07:04, szerda | Külföld
Donald Trump: a katonaság addig marad Los Angelesben, amíg veszély áll fenn
A katonaság addig marad Los Angelesben, amíg veszély áll fenn – közölte Donald Trump kedden.