Hírek
2012. Február 19. 14:27, vasárnap |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Elektromos autóval a világ körül

25 000 kilométer egy olyan autóval, ami jó, ha egy "tankolással" 150-et elmegy...
Az elektromos autók mai formájukban leginkább csak a jövő előfutárainak tekinthetők, a csekély hatótáv és a hosszadalmas újratöltés miatt még a városi közlekedésben sem jelentenek teljes értékű alternatívát a hagyományos üzemanyagokat égető négykerekűkkel szemben. Ez a tény viszont látszólag egy cseppet sem érdekli azt a két kalandvágyó fiatalt, akiknek feltett szándékuk, hogy egy elektromos autóval kerüljék meg a Földet.
Még azt sem állíthatnánk, hogy a 27 éves Xavier Degon és az egy évvel idősebb Antonin Guy nem tudja, hogy mire vállalkoznak, hiszen mindketten az energetikai szektorban hasznosítják mérnöki diplomájukat.
Mire készülnek a srácok? Merre autóznak majd? Honnan lesz elég áramuk az akcióhoz? Jönnek Magyarországra is? Mindent megtudhat a kalandvágyó fiatalok akciójáról autós szakportálunkon, az Autolabor.hu oldalon. Kattintson ide!
Autolabor.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:31, péntek | Belföld
NGM: a kormány elkötelezett a gazdaság fejlődésének biztosítása és a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztése mellett
Magyarország történetének legjelentősebb autópálya-fejlesztése indul el 2025. szeptember 1-jén, amelynek keretében teljeskörűen megújul az M1-es autópálya.
2025. Május 23. 07:28, péntek | Belföld
Varga Mihály: a fenntartható gazdasági növekedéshez stabil pénzügyi rendszer kell
A magyar gazdaság évtizedes teljesítményében a német cégeknek is kiemelt szerepe van, ezért kulcsfontosságú, hogy a vámháború okozta változékony piaci helyzetben a német gazdaság ismét erőre kapjon
2025. Május 23. 07:22, péntek | Belföld
OGY - A jövő évi költségvetés megalapozásáról és az adótörvényekről is tárgyal a parlament
A jogi személyekről, a jövő évi költségvetés megalapozásáról, az adószabályokról és a nemzeti bankról szóló törvény módosításáról is tárgyal pénteki ülésén az Országgyűlés.
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú
A türk országok szerepe Magyarország energiaellátásában kulcsfontosságú, ha olcsó energiát szeretnénk, ahhoz barátok kellenek, nem ellenségek - jelentette ki a miniszterelnök a Facebook-oldalán szerdán.