Hírek
2020. November 02. 08:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták a pécsi emberölés feltételezett elkövetőit
Elfogták a szombati pécsi emberölés feltételezett elkövetőit - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: szombat este Pécsen, a Buzsáki Imre utcában az egyik lakásban két férfi és egy nő bántalmazott két férfit. Az egyik támadó egy késsel megszúrta a 20 éves férfit, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette. Az 54 éves férfi könnyebben sérült meg.
A három támadó közül az egyiküket - egy 43 éves helyi férfit - a rendőrök a helyszín közelében elfogták. A másik férfi és élettársa elmenekült a helyszínről. Őket vasárnap délelőtt fogták el Pécsen.
A 23 éves férfit és a 22 éves nőt előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
