Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2021. December 15. 13:01, szerda | Belföld
Forrás: mti

Étrendkiegészítőt hívtak vissza a forgalomból

Étrendkiegészítőt hívtak vissza a forgalomból

Szintetikus gyógyszerhatóanyaggal való szennyeződés miatt visszahívták a forgalomból a Tornado elnevezésű étrend-kiegészítőt - tájékoztatott a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden.

A hatóság termékvisszahívás adatbázisa szerint a kínai eredetű termék importőre, a cseh Perome s.r.o. értesítette a forgalmazó Perfect Play Kft.-t a visszahívásról. A visszahívás a 2023. szeptember 6-i minőségmegőrzési idejű étrendkiegészítőre vonatkozik.

A Nébih kéri a vásárlókat, hogy az érintett terméket ne fogyasszák el.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban