Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2012. Február 28. 14:17, kedd | Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress

Felgyújtotta barátja kocsiját a részeg nő

Felgyújtotta barátja kocsiját a részeg nő

Egy kigyulladt autóhoz riasztották a tűzoltókat és a rendőröket hétfőn éjjel Dunaújvárosban. A lángokat a tűzoltók gyorsan megfékezték, de így is átterjedtek egy másik autóra is, amiben csak kisebb kár keletkezett.

A helyszíni szemle során megállapítást nyert, hogy a kocsit szándékosan gyújtották fel.

Nem messze az kiégett autótól a rendőrök igazoltattak egy 30 éves, erősen ittas nőt, akiről kiderült, az autó tulajdonosának barátnője. A zavarodott nő a rendőrök kérdéseire ellentmondásos válaszokat adott. A mentők állapota miatt a Szent Pantaleon Kórház pszichiátriai osztályára szállították. A járművet a rendőrök lefoglalták. Az ügyben folyik a nyomozás és a tanúk kihallgatása.

HavariaPress / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.