Városlista
2025. július 8, kedd - Ellák

Hírek

2018. November 29. 14:46, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Felrobbant egy gázpalack, hárman megsérültek Szolnokon

Felrobbant egy gázpalack, hárman megsérültek Szolnokon

Felrobbant egy turistagázpalack csütörtök délelőtt egy garázsban Szolnokon, két ember életveszélyesen, egy pedig könnyebben megsérült.

Németh Ádám, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: a baleset a szolnoki Daru utcában történt, a robbanás következtében a szomszédos garázsok is megrongálódtak.

A szolnoki hivatásos tűzoltók áramtalanították az épületet, a mérések gázkoncentrációt nem mutattak ki - tette hozzá.

Kardos József, az Országos Mentőszolgálat észak-alföldi mentőszervezetének megyei kirendeltségvezetője elmondta: az életveszélyesen megsérült két ember közül az egyiket mentőhelikopter szállította a budapesti Szent István kórházba, a másikat és a könnyebb sérültet a szolnoki Hetényi Géza kórházba vitték a mentők.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.