Hírek
2023. Augusztus 10. 07:37, csütörtök |
Belföld
Forrás: Ügyészség
Figyelem, jól nézze meg, hogy valóban a netbankjában van-e, és nem egy hasonló felületen

A csalók az összes pénzünkhöz hozzá férnek, ha a saját netbankunkhoz megszólalásig hasonló, általuk létrehozott felületen adjuk ki az adatainkat.
Ma már nem kell az elkövetőnek lopnia, rabolnia, hogy hozzájusson a pénzünkhöz. Egyre többször még csak egy előre meghatározott személlyel sem kell kapcsolatba kerülnie, csak feltesz egy linket, vagy ezerszámra küld egy e-mailt…
Az egyik legveszélyesebb, legnagyobb kárt okozó módszer, amikor az internetbank oldalát teljesen lemásolják az elkövetők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.
2025. Augusztus 19. 07:51, kedd | Belföld
Kapu Tibor: 45 év után újra megmutattuk a tehetségünket a világnak
Mi, magyarok az ország minden tájáról, különböző intézményekből, különböző hátterekkel és tapasztalattal, de egyező céllal és hivatástudattal elértük azt, hogy 45 év után újra megmutassuk a tehetségünket a világnak
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.