Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2021. Március 02. 09:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Földrengés volt Nagykanizsa közelében

Földrengés volt Nagykanizsa közelében

Földrengés volt kedd hajnalban Nagykanizsa közelében - közölte a Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium az MTI-vel.

Azt írták, hogy a földrengés hajnali 4.12-kor keletkezett, erőssége 2,6 volt a Richter-skálán.

A földmozgást a lakosság is érzékelte. Károkról nem érkezett bejelentés az obszervatóriumba - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld

Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás

Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.