Városlista
2025. augusztus 25, hétfő - Lajos

Hírek

2011. Augusztus 13. 07:41, szombat | Sport
Forrás: HírTV

Golyóval a fejében lépett pályára

Golyóval a fejében lépett pályára

Pályára lépett Salvador Cabanas, a tavaly januárban fejbe lőtt volt paraguayi válogatott labdarúgó.

A 31 éves játékos 18 percet játszott korábbi csapata, a Club America és a paraguayi válogatott jótékonysági mérkőzésen, a bevételt a csatárnak ajánlatták fel. Cabanasról már csaknem lemondtak az orvosok a mexikóvárosbeli támadás után, a futballista azonban visszanyerte öntudatát, és fokozatosan erősödött. A koponyájába fúródott golyót nem vették ki, mivel annak eltávolítása túl nagy kockázattal járna. (da)

hírTV

Címkék: labdarúgó

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 25. 07:52, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével már a Paks az első

A Paks idegenben nyert 3-2-re az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga ötödik fordulójának vasárnapi egyetlen mérkőzésén, és átvette a vezetést a tabellán.

2025. Augusztus 22. 07:41, péntek | Sport

Kl-selejtező - Egygólos előnnyel utazhat Bécsbe a Győr

A győri ETO FC a duplázó Zeljko Gavric találatainak is köszönhetően 2-1-re legyőzte az osztrák Rapid Wient a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező 4., utolsó fordulós párharcának csütörtöki első mérkőzésén.

2025. Augusztus 18. 08:05, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - A Győr hét gólt szerezve nyert az MTK otthonában

A Konferencia-ligában a főtábláért küzdő Győr 7-2-re nyert az MTK Budapest otthonában a labdarúgó Fizz Liga negyedik fordulójának második vasárnapi mérkőzésén.