Hírek
2021. Április 19. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Gumilövedékes pisztollyal lőttek egy férfira és lányára
Gumilövedékes pisztollyal lőttek rá egy férfira és lányára a jászapáti házuk udvarán - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon vasárnap.
Azt írták: a rendőrséget a sértett értesítette arról, hogy szombaton késő délután megállt a házuk előtt egy személygépkocsi, az autóból férfiak szálltak ki, akik szidalmazták őt és a családját. Ezután bementek az udvarra, ahol egy gumilövedékes pisztollyal lábon lőtték őt és a lányát, majd távoztak.
A férfi és a lánya könnyebben sérült meg, a mentők kórházba vitték őket - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a rendőrök négy jászapáti férfit állítottak elő, egyikük lakóhelyén megtalálták a forgótáras gumilövedékes gáz-riasztópisztolyt, amelyet az ahhoz tartozó lövedékekkel együtt lefoglaltak. A négy ember ellen csoportosan, felfegyverkezve elkövetett magánlaksértés, valamint könnyű testi sértés gyanúja miatt indult eljárás.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
2026. Május 08. 13:00, péntek | Belföld
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) főigazgatója. Révész János ezt a szervezet honlapján jelentette be csütörtökön. A főigazgató május 8-ával nyújtotta be lemondását, munkaviszonya június végén szűnik meg.
