Hírek
2018. Október 01. 07:22, hétfő |
Belföld
Forrás: mti / MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Halálos baleset történt az M0-snál
Összeütközött két személygépkocsi az 1-es főút és az M0-s autóút csomópontjában, az M0-sra vezető ágon vasárnap este, a balesetnek négy sérült mellett egy halálos áldozata is van
- közölte a rendőrség és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg a Törökbálint magasságában történt baleset helyszínelését. Az arra közlekedők nem tudnak az M0-ás autóútról ráhajtani az 1-es számú főútra, illetve az 1-es számú főútról az M0-ás autóútra.
A balesethez a műszaki mentés céljából a törökbálinti hivatásos tűzoltókat riasztották.
A két autó egyelőre tisztázatlan okból és körülmények között ütközött össze.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
