Hírek
2019. Október 17. 06:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt a vonat egy embert Keszthelyen
Vonat gázolt el egy embert, aki a helyszínen meghalt szerda kora este Keszthelyen - közölte a rendőrség honlapján a Zala megyei főkapitányság.
Takács Tivadar zalai sajtóreferens az MTI érdeklődésére közölte: a vonat a Csárda utcai vasúti átjáróban ütött el egy gyalogost, aki a helyszínen életét vesztette.
A vonatok csak 20 óra után indulhattak el újra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld
Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója
A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.
2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly
Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld
Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat
Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét
2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról
A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.
