Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2018. Július 15. 13:26, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Három embert is megkéselt egy 65 éves férfi Bácsbokodon

Három embert is megkéselt egy 65 éves férfi Bácsbokodon

Életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy 65 éves bácsbokodi lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy július 14-én 21 óra 20 perckor egy helyi szórakozóhely előtt szóváltásba keveredett egy baráti társasággal. Vita közben a férfi elővett egy körülbelül 15 centis pengehosszúságú kést, amellyel három férfit megszúrt.
Egy 30 éves sértett könnyű, 29 éves társa súlyos, míg 56 éves ismerősük életveszélyes sérülést szenvedett. A bűncselekmény feltételezett elkövetőjét – aki maga is megsérült – a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.

A bűncselekmény elkövetésének körülményeit a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.