Hírek
2017. Május 26. 12:52, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háztűzben meghalt egy ember Tasson
Meghalt egy férfi egy tassi háztűzben péntek délelőtt - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
Farkas-Bozsik Gábor elmondta: Tasson a Munkácsy utcában egy 60 négyzetméteres családi ház egyik helyiségében keletkezett tűz péntek délelőtt. Az oltásban a dunaújvárosi hivatásos és a kunszentmiklósi önkormányzati tűzoltók vettek részt.
Az utómunkálatok közben az épületben egy férfit találtak, aki életét vesztette - tájékoztatott a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
