Városlista
2025. július 8, kedd - Ellák

Hírek

2018. Január 14. 15:16, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Hídról esett a Dunába egy férfi

Hídról esett a Dunába egy férfi

A Dunából mentettek ki egy férfit Újpestnél a rendőrök vasárnap.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába vasárnap 6 óra körül bejelentés érkezett, hogy egy férfi az Újpesti vasúti hídról a folyóba esett.

A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság beosztottjai perceken belül megtalálták a vízben sodródó férfit. A rendőrök a férfit a hajóba segítették és az Újpesti öböl egyik partszakaszára vitték, ahol átadták a mentőszolgálat munkatársainak.

Címkék: újpest, duna, híd, mentés, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.

2025. Július 08. 10:39, kedd | Belföld

Vihar - OKF: csaknem háromezer viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei

A kedd hajnali órákig 2932 viharkárt számoltak fel a katasztrófavédelem tűzoltóegységei, valamint az önkormányzati és az önkéntes tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.

2025. Július 07. 16:00, hétfő | Belföld

NAV: július 5-től változik néhány adószabály

Július 5-től változik az alkalmazottjukat be nem jelentők és a hiánypótlási felhívást semmibe vevő cégekre vonatkozó néhány adószabály - tudatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-vel.