Hírek
2013. Július 28. 09:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Hosszabb várakozás a röszkei határátkelőhelynél
A szabadságukra Nyugat-Európából visszatérő vendégmunkások miatt torlódásra számíthatnak az autósok a röszkei határátkelőhely kilépő oldalán .
Jászai Linda elmondta, hogy délelőtt a Szerbiába tartó személygépkocsiknak mintegy két órát kell várakozniuk az átlépésre.Időnként a belépő oldalon is jelentősebb sorok alakulhatnak ki, ezért a főhadnagy azt tanácsolta az autósoknak, elindulás előtt a rendőrség honlapján (police.hu) tájékozódjanak az aktuális forgalmi helyzetről. Az utazóknak a gyorsabb átjutás érdekében érdemes a tiszaszigeti vagy az ásotthalmi határátkelőt választaniuk, mindkettő 7 és 19 óra között tart nyitva - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
