Hírek
2016. Március 11. 07:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Illegális bevándorlás: véget kell vetni az unió gyengeségeit kihasználó hozzáállásnak
Véget kell vetni annak, hogy a migránsok kihasználják az Európai Unió gyengeségeit - jelentette ki Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.
A szóvivő hangsúlyozta, hogy nem csak a határellenőrzési rendszer "gyengeségeiről" van szó, hanem azokról a jogszabályi hiányosságokról is, amelyek megengedők ebből a szempontból.
Hozzátette, hogy a határok lezárása segíthet ebben. Ugyanakkor kiemelte, előfordulhat az is, hogy az embercsempészek segítségével "láthatatlanul" próbálnak bejutni Európába a migránsok és az is lehet, hogy megújulnak az embercsempész-útvonalak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld
Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita
2026. Május 23. 13:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: a kormány elkötelezett a Budapest Airport bővítése mellett
2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld
Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt
A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.
