Hírek
2018. Május 11. 11:59, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu/fotó: illusztráció
Ittasan vezette a menetrendszerint közlekedő vonatot egy mozdonyvezető
A kunszentmiklósi rendőrök segítségét kérte a MÁV belső ellenőre, mert azt gyanította, hogy az egyik mozdonyvezető ittas.
A Magyar Államvasutak kunszentmiklósi állomásáról csütörtökön bejelentés érkezett a Kunszentmiklósi Rendőrkapitányságra, mivel a vasúttársaság belső ellenőrének gyanúja szerint az egyik mozdony vezetője ittas állapotban teljesített szolgálatot.
A rendőrök intézkedés alá vonták a Kőbánya-Kispest–Kunszentmiklós-Tass vasútvonalon közlekedő személyvonat vezetőjét, és vele szemben alkoholszondát alkalmaztak. A szonda pozitív értéket mutatott, ezért őt vér-vizelet mintavételre előállították.
A férfi ellen járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi
2026. Július 31. 06:33, péntek | Belföld
Hőség - Fokozódik a kánikula a hétvégén
Fokozódik a kánikula a hétvégén, a legmelegebb órákban 40 Celsius-fok is lehet, miközben a hajnalok sem hoznak felfrissülést - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből.
