Városlista
2026. május 24, vasárnap - Eszter

Hírek

2020. Január 10. 16:05, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Jó volt a NAV-osok szimata, nagy fogás lett belőle

Jó volt a NAV-osok szimata, nagy fogás lett belőle

Tizenegy millió forint értékű, különféle márkájú hamis parfümöt foglalt le a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egy budapesti ellenőrzésen - közölte a NAV pénteken az MTI-vel.

Azt írták, a pénzügyőrök egy budapesti raktár előtt álló szlovák rendszámú furgont ellenőriztek, amivel - a fuvarokmányok és a sofőr elmondása szerint - Franciaországba szállítottak volna az árut.

Hozzátették: a raktárban lévő illatszerekől - melyekről a szakértő megállapította, hogy hamisítványok - a sofőr és a furgonba pakoló két ember sem tudta megmondani, hogy kinek a tulajdonában vannak.

A pénzügyőrök a járműben és a raktárban lévő, összesen mintegy ötezer üveg hamis parfümöt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt büntetőeljárást indítottak - közölték.

Címkék: hamis, NAV, parfüm

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld

Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása

Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.