Hírek
2021. Április 14. 09:12, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két idős asszonyra támadt egy késes férfi
Két idős nőt bántalmazott egy férfi Dombiratoson. Mindkettőjüktől pénzt követelt, egyiküket egy késsel meg is sebesítette. A rendőrök a rablással gyanúsítható férfit a helyszínen elfogták.
Dombiratoson kedden 17 óra 45 perc körül egy férfi bement egy házba és az ott lakó 78 éves nőtől pénzt követelt. Az asszony nem akart adni neki, ezért bántalmazta őt. A megfélemlített idős nő végül mégis adott neki pénzt, ekkor azonban a férfi a bankkártyáját is elvette tőle – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy ezután a nő ki tudott menni a házból, rázárta a támadójára az ajtót és a szomszédjához, egy 75 éves nőhöz menekült. Hívták a rendőrséget, de eközben a férfi kiszabadult és a kirabolt nő után ment. Őt és a segítőjét is bántalmazta, akitől szintén pénzt követelt, majd felkapott az asztalról egy konyhakést és megvágta a 75 éves nő lábát.
Eközben megérkeztek a rendőrök és elfogták, majd őrizetbe vették a 34 éves dombiratosi férfit, aki ellen a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
