Hírek
2011. Augusztus 17. 14:45, szerda |
Sport
Forrás: HírTV
Kikelt magából a sportoló

Dührohamainak köszönhetően már az első fordulóban kikapott Andy Roddick a cincinnati keménypályás tenisztorna férfi versenyében.
Az amerikai játékos az első szettet szoros küzdelemben rövidítésben megnyerte a német Kohlsreiber ellen, a másodikban viszont elszakadt nála a cérna. A szett elvesztésekor, földhöz vágta és összetörte ütőjét, de ezután sem higgadt le. A harmadik játszmában, amikor kettős hibát vétett, dühében kiütött egy labdát a nézőtérre, amiért már büntetőpontot is kapott, így elvesztette adogatójátékát. A folytatásban is főleg a bíróval foglalkozott Roddick, ezért simán 6:1-re elbukta az utolsó szettet és elvesztette a mérkőzést is. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 06. 07:28, hétfő | Sport
Ismét a Ferencváros nyerte a Derbyt
A címvédő és listavezető Ferencváros 3-1-re legyőzte a vendég és az utolsó 15 percben emberhátrányban futballozó Újpestet a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójának vasárnap este játszott fővárosi rangadóján.
2023. Február 04. 14:31, szombat | Sport
Inkább az élvezetre és a látványra mentünk
A lényeg, hogy a nap végén vigyorral a számon érjek haza.
2023. Január 28. 07:46, szombat | Sport
Szoboszlai Dominik nyerte a Magyar Aranylabdát
Szoboszlai Dominik, az RB Leipzig és a magyar válogatott labdarúgója érdemelte ki a Magyar Aranylabda-díjat a 2022-es teljesítményéért.
2023. Január 26. 06:53, csütörtök | Sport
Súlyos magyar vereség Dániától a negyeddöntőben
A magyar férfi kézilabda-válogatott 40-23-ra kikapott a címvédő Dániától az olimpiai kvalifikációs világbajnokság negyeddöntőjében, szerdán Stockholmban.