Hírek
2013. Május 10. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Kiszivárgott az Acer Windows 8-as táblagépe

Az Amazon oldalán fedezték fel az első, egy kézben is használható Windows 8-as táblagépet.
Amióta bemutatták a Windows 8-at, illetve a kifejezetten táblagépekre optimalizált Windows RT-t, a Microsoft mindig úgy nyilatkozott, hogy munkára vásároljunk teljes értékű rendszerrel szerelt gépet, aki pedig szórakozásra, internetezésre keres tabletet, az válassza a „butított” kivitelű készüléket.
Így mostanáig elképzelhetetlen volt, hogy egy 8″-es, vagyis leginkább böngészésre, folyamatos cipekedésre kifejlesztett eszközön asztali Windows foglaljon helyet, de úgy néz ki, az Acer meglépi ezt, és hamarosan bemutatkozhat az Iconia W3-810-1600. A nem túl fantáziadús névvel illetett készüléket az Amazon webáruház szivárogtatta ki, ugyanis valaki hibázott, és idő előtt aktiválták a táblagép oldalát. A 380 dolláros áron debütáló Iconia W3 sikere egyelőre meglehetősen kérdéses, de az Acer hisz a Windows 8-ban, így valószínű, hogy még sok ehhez hasonló készülékkel fogunk találkozni a tajvani gyártó háza táján az elkövetkező években.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 23. 09:59, szombat | Belföld
KSH: Tovább zuhant a beruházások teljesítménye Magyarországon
A beruházások volumene 2025 II. negyedévében a nyers adatok szerint 8,0 százalékkal elmaradt az előző év azonos időszakitól.
2025. Augusztus 23. 09:57, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: legalább öt napig el fog tartani az orosz kőolajtranzit helyreállítása
Legalább öt napig el fog tartani a kőolajtranzit helyreállítása a Barátság vezetéken, amelyet ismét ukrán légicsapások értek - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken a Facebookon.
2025. Augusztus 23. 09:56, szombat | Belföld
Az Eurostat szerint javult az egészségügyi hozzáférés aránya Magyarországon
2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld
Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között
A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.