Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2017. Október 15. 08:57, vasárnap | Kék hírek
Forrás: mti

Konténertűzben meghalt egy ember Budapesten

Konténertűzben meghalt egy ember Budapesten

Teljesen kiégett egy tíz négyzetméteres, lakóépületnek használt, fémből készült konténer Budapesten, a II. kerületi Hűvösvölgyi út melletti területen, egy ember bent égett

- közölte a katasztrófavédelem vasárnap az MTI-vel. Az égő konténerből kimenekült egy ember, aki súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett a tűzben - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.