Hírek
2022. Június 24. 17:10, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája
A baranyai nyomozók emberölés elkövetésével gyanúsítják a 31 éves horvát nőt.
A horvát állampolgárságú nő június 15-én délután Márfa szőlőhegyen megszülte a gyermekét, majd magára hagyta. A kiterjedt kutatás során a rendőrök megtalálták az életben lévő újszülöttet, azonban minden orvosi erőfeszítés ellenére a gyermek a kórházban meghalt.
A rendőrök a 31 éves nőt június 23-án Beremend Közúti Határátkelőhelyen elfogták, majd előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Őrizetbe vételét követően kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság pénteken elrendelt.
A nő ellen emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
