Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2018. Szeptember 18. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay

Lezuhant egy siklóernyős a Csókakő és Csákberény között

Lezuhant egy siklóernyős a Csókakő és Csákberény között

Mentőhelikopterrel vitték kórházba azt a siklóernyős férfit, aki lezuhant a Csókakő és Csákberény közötti sziklás, dombos területen hétfő délután- tájékoztatta a katasztrófavédelem és a rendőrség hétfőn délután az MTI-t.

Szabó-Bisztricz Anett, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője emlékeztetett: a siklóernyős egy sziklás domboldalra zuhant, a tűzoltóknak a fás-bokros részen ösvényt kellett vágniuk, hogy elérjék.

Közölte: a tűzoltók és a mentők hordágyra helyezték a férfit, a honvédség kutató-mentő szolgálatának helikoptere csörlőt engedett le, és levitte a sérültet a domboldalról. Innen a mentőhelikopter vitte tovább. A férfi súlyosan megsérült a balesetben.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu weboldalon azt közölte: egy 52 éves férfi a sérült. A baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja