Hírek
2021. Január 17. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Lőfegyvert és lőszereket találtak egy pécsi lakásban - VIDEÓ
Engedély nélkül tartott fegyvert és lőszereket foglaltak le a rendőrök egy pécsi lakásban, majd őrizetbe vettek egy férfit - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu-n.
Azt írták: a Pécsi Rendőrkapitányság nyomozói a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével pénteken fogtak el egy 44 éves helyi férfit és egy 46 éves, szintén helyi nőt engedély nélkül tartott lőfegyver birtoklásának gyanúja miatt. A lakásukban tartott házkutatáson egy lőfegyvert és lőszereket foglaltak le.
A férfit és a nőt gyanúsítottként hallgatták ki, előbbit őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
