Hírek
2012. Július 28. 13:04, szombat |
Sport
Forrás: MTI
London 2012 - Kínáé az első aranyérem
A kínai Ji Sze-ling (Yi Siling) nyerte a női légpuskások versenyét a londoni olimpia szombati nyitónapján, ezzel övé az első aranyérem.
A 23 éves világbajnok a lengyel Sylwia Bogackát, valamint honfitársát, Jü Tant (Yu Dant) megelőzve diadalmaskodott.
A címvédő cseh Katerina Emmons ezúttal negyedik lett.
Eredmény:
női légpuska, olimpiai bajnok:
------------------------------
Ji Sze-ling (Yi Siling, Kína) 502,9 kör (399)
2. Sylwia Bogacka (Lengyelország) 502,2 (399)
3. Jü Tan (Yu Dan, Kína) 501,5 (398)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.
2026. Március 13. 07:23, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába a jövő szerdai visszavágóra.
2026. Március 12. 10:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: papíron esélyesebb a Braga, de nyerni akarunk
2026. Március 11. 10:00, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Egygólos előnyben Sallaiék Szoboszlaiékkal szemben
Sallai Roland csapata, a Galatasaray hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
