Városlista
2025. február 16, vasárnap - Julianna

Hírek

2011. Augusztus 27. 07:37, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Álrendőrök és jósok is voltak a trükkös tolvajok

Álrendőrök és jósok is voltak a trükkös tolvajok

Trükkös tolvajokat fogtak a XIII. kerületi rendőrök.

A két férfi és egy nő banki ügyintézőnek kiadva magukat próbáltak pénzt kicsalni a sértettektől. Elfogásuk után kiderült, hogy már korábban is követtek el hasonló bűncselekményt egy nagyobb bűnözői csoport tagjaiként.

Korábban magukat álrendőrnek, vagy jósnak kiadva loptak meg főként idős embereket. Az utcán szólították le őket, majd valamilyen ürüggyel bejutottak a lakásukba, és tőlük különböző értékeket, ékszereket és készpénzt tulajdonítottak el. Mindhármójuk ellen csalás miatt indult eljárás. (rá)

hírTV

Címkék: tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.

2025. Február 16. 08:57, vasárnap | Kék hírek

Állatkínzás miatt letartóztatás

A Sárvári Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak az osztrák nőnek a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint több magyarországi ingatlanában rendkívül rossz körülmények között tartott állatokat.

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt