Hírek
2019. Július 03. 05:02, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Megfenyegette feleségét, hogy megöli

A bíróság elrendelte a letartóztatását annak a férfinak, aki megöléssel fenyegette a feleségét Tatán.
A rendőrségre június 29-én délután bejelentés érkezett, hogy Tatán egy családi ház udvarán az ott lakó férfi fegyverrel a kezében fenyegeti a feleségét, és egy alkalommal a levegőbe lőtt. A rendőrök a ház udvarán a 66 éves férfit elfogták, és előállították a Tatai Rendőrkapitányságra, ahol emberölés bűntett kísérlete miatt gyanúsítottként hallgatták ki. Elmondta, hogy csak rá akart ijeszteni a feleségére.
A rendőrök lefoglalták a fegyvert és a lőszereket, amiket szakértő bevonásával vizsgálnak. A nyomozók K. Róbertet őrizetbe vették, és a rendőrség kezdeményezésére az illetékes ügyészség indítványt tett a letartóztatására, amit a Tatabányai Járásbíróság július 2-án elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 08. 07:43, szerda | Belföld
Gál Kinga: az Európai Bizottságnak mennie kell!
2025. Október 08. 07:38, szerda | Belföld
Kövér László: Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek
Magyarországon bor és demokrácia egyfajta sorsközösségben léteznek - mondta az Országgyűlés elnöke kedden Az Országház Bora 2025 verseny díjátadó ünnepségén a Parlamentben.
2025. Október 08. 07:37, szerda | Belföld
KTK: már közel hétszázezer konzultációs ívet kézbesített a Magyar Posta
Pár nap alatt már közel hétszázezer nemzeti konzultációs ívet kézbesítettek a Magyar Posta munkatársai - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) kedden az MTI-vel.
2025. Október 08. 07:36, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: a területi közigazgatásban dolgozóknak köszönhető, hogy lehet jó államot építeni
A területi közigazgatásban dolgozók hitének és elkötelezettségének köszönhető, hogy Magyarországon lehet jó államot építeni