Hírek
2017. Október 15. 18:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megöltek egy idős nőt Zsámbokon

Emberölés történt Zsámbokon, egy idős nőt holtan találtak otthonában. A rendőrök egy 24 éves férfit állítottak elő - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A rendőrök arról kaptak bejelentést vasárnap reggel, hogy egy idős nőt holtan találtak zsámboki otthonában. Az első adatok alapján halálát idegenkezűség okozta - olvasható a közleményben.
A gödöllői rendőrök a bejelentés után két órán belül Zsámbokon igazoltattak, majd előállítottak egy 24 éves encsi férfit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 22. 07:43, péntek | Belföld
Újraindul a vasúti személyszállítás Bukarest és Kijev között
A Bukarest és Kijev közötti vasúti személyszállítás újraindításáról állapodott meg Románia és Ukrajna - jelentette be Ionel Scriosteanu, a bukaresti közlekedésügyi minisztérium államtitkára.
2025. Augusztus 22. 07:42, péntek | Belföld
Agrometeorológia: számottevő csapadék várható, de nem elegendő mennyiségben
Számottevő csapadék várható csütörtökön és pénteken, bár nem egyenletes területi eloszlásban és nem elegendő mennyiségben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2025. Augusztus 22. 07:40, péntek | Belföld
Orbán: folytatni kell a béke iránt tett erőfeszítéseket
A béke irányába tett erőfeszítéseket és a Trump elnök által kezdeményezett tárgyalási folyamatot folytatni kell - írta a miniszterelnök a csütörtöki kormányülés után közzétett Facebook-bejegyzésében.
2025. Augusztus 22. 07:39, péntek | Belföld
Kiemelt érdeklődés övezte az ünnepi rendezvénysorozatot
Kiemelt érdeklődés övezte az ünnepi rendezvénysorozatot, a Szent István Nap több mint száz, zenei, kulturális és gasztronómiai programja hat napon át várta a közönséget Budapest több helyszínén.