Hírek
2020. Március 12. 06:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Megütötte tanárát, elítélték
A Tatabányai Járásbíróság jogerősen 6 hónap, 1 év 6 hónapra felfüggesztett fogházbüntetésre ítélt szerdán egy 17 éves diákot, aki testnevelőjének karjára ütött - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség az MTI-vel.
Horváth Sándor helyettes sajtószóvivő közleménye szerint a diák többször nem vitt magával tornafelszerelést, ezért a tanár figyelmeztetést akart beírni az ellenőrzőjébe, és azt mondta, hogy a hiányzások miatt megvonhatják az ösztöndíját.
A fiatal erre szidalmazni kezdte a pedagógust, majd ráütött a karjára.
A Tatabányai Járásbíróság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt ítélte el a vádlottat.
Az ítélet jogerős, mivel azt a vádlott, a védő és az ügyész is tudomásul vette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
