Hírek
2018. Április 06. 14:43, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Megverte a 8 hónapos kisgyermeket és bezárta a családot a házba

Személyi szabadság megsértése, testi sértés és magánlaksértés miatt tett előterjesztést egy férfi előzetes letartóztatásának indítványozására a Szigetvári Rendőrkapitányság.
Egy férfi március 28-án délután személyes tárgyaival együtt megjelent egy szigetvári ismerőse lakásánál, és követelte a nőtől, hogy engedjék be a házba. Miután önkényesen beköltözött, többszöri felszólítás ellenére sem volt hajlandó elhagyni a lakást, ott napokon át élt együtt a sértettel és családjával. Egyik alkalommal a nő nyolc hónapos kisfiát többször megütötte, aki ennek következtében nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A gyanúsított több alkalommal be is zárta a családot, nem engedte, hogy elhagyják a házat. A nő április 4-én értesítette a rendőrséget a történtekről.
A rendőrök még aznap elfogták a 20 éves szigetvári férfit, majd előállították, kihallgatták gyanúsítottként, és őrizetbe vették.
A férfi ellen személyi szabadság megsértése, testi sértés és magánlaksértés elkövetése miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság.
A bíróság pénteken elrendelte a gyanúsított előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld
Lázár János: egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése
Egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése.
2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: nem Ukrajna elnöke fog dönteni az EU-csatlakozásról
Nem Ukrajna elnöke fogja eldönteni, hogy országa csatlakozhat-e az Európai Unióhoz, hanem a tagállamok, márpedig a magyar emberek már döntöttek
2025. Október 07. 07:33, kedd | Belföld
NGM: megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról
Megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) hétfőn az MTI-vel.