Hírek
2019. Május 19. 16:22, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Mellkason szúrta barátját, vádat emelnek ellene
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság befejezte az ügy vizsgálatát.
Soltszentimrén a Hunyadi utcában 2018. október 12-én 19 óra körül megjelent egy akkor 46 éves helyi nő, aki a gyanú szerint szóváltás követően egy magánál tartott késsel mellkason szúrta volt barátját. Az 52 éves férfi a szúrás követően el akarta venni az eszközt támadójától, mely során a felkarját és ujját is megvágta a nő. A sértett sérülései az orvosi szakvélemény alapján súlyosnak, illetve életveszélyesnek minősültek.
A nő a támadást követően otthonába ment, ahonnan felhívta a rendőrséget, hogy elmondja, mit tett. A helyszínre visszaérkező gyanúsítottat elfogták a rendőrök. Vele szemben életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.
A nyomozók előterjesztést tettek a soltszentimrei nő letartóztatásának indítványozására, amelyet az illetékes járásbíróság elrendelt.
A szükséges eljárási cselekményeket elvégezve a rendőrök az iratokat átadták az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
