Hírek
2018. November 11. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Mozgáskorlátozottat rabolt ki egy 13 éves
Az érdi rendőrök gyanúja szerint egy mozgáskorlátozott férfit rabolt ki a 13 éves fiú kedden délután.
Elrendelte letartóztatását a Budakörnyéki Járásbíróság annak a 13 éves gyanúsítottnak, aki ellen az Érdi Rendőrkapitányságon indult eljárás rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Az érdi fiút azért fogták el majd vették őrizetbe az érdi nyomozók, mert a rendelkezésre álló adatok szerint november 6-án délután Érd egyik utcájában megtámadta a kerekesszékkel közlekedő mozgássérült sértettet, akit bántalmazott és elvette készpénzét.
A gyanúsított ellen a további eljárást az Érdi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
